Skip to content

Mūsų istorija

Individuali įmonė ,,Poempijus” savo veiklą vykdo jau 8-erius metus. Per šį laikotarpį kompanija sėkmingai bendradarbiavo su Lietuvos bei užsienio rinkos sunkiosios technikos įmonėmis, stengdamasi užtikrinti aukštos kokybės ir patikimas dalis mechanizmų remontui.

Be prekybos sunkiosios technikos dalimis, įmonė taip pat jau dvejus metus užsiima ir šių mechanizmų remontu. Šiuo metu pagrinde restauruojame kaušus ir taisome ekskavatorių strėlės įvorių lidzų geometrijos defektus.

Kompanijos vertybės

Profesionalus, greitas ir išsamus klientų aptarnavimas – pagrindinė mūsų kompanijos vertybė. Esame įsipareigoję išklausyti, įsigilinti į klientų problemas, pasiūlyti sprendimus, kurie atitinka klientų lūkesčius, bei išsamiai ir motyvuotai paaiškinti vieno ar kito remonto metodo/detalės privalumus bei trūkumus. Tinkamai atlikti savo įsipareigojimus mums leidžia daugiametė patirtis dirbant su sunkiosios technikos dalimis ir remontu bei profesionalūs metalo apdirbimo įgūdžiai.

Suprantame, jog momentai, kuomet technika nedirba arba dirba nenašiai – tai prarastas pelnas. Todėl esame pasiruošę kuo greičiau reaguoti į Jūsų užklausas. Savo sandėlyje nuolat turime įvairių dydžių dažniausiai susidėvinčių dalių (kaiščių, įvorių ir kt.), todėl tokius gedimus taisome ypač greitai. Deja, tačiau pasitaikius sudėtengesniems ir ne taip dažnai gendančių dalių defektams problemos sprendiimas gali užtrukti ilgiau.